Body Diet 24 Antycellulit Antyglikacja

soraya

Dwa nowe produkty do walki z cellulitem: serum i balsam do ciała. Poznajcie Body Diet24 Antycellulit marki Soraya.

Naukowcy odkryli, że spożywany w diecie cukier przyczynia się nie tylko do rozrostu tkanki tłuszczowej, ale również prowadzi do osłabienia kolagenowego fundamentu skóry. Dzieje się tak w wyniku procesu glikacji, w którym cukier osłabia włókna kolagenowe. W rezultacie skóra traci gęstość i sprężystość, co sprzyja powstawaniu cellulitu na brzuchu, udach i pośladkach. Sama utrata wagi nie wystarczy więc, aby uzyskać wymarzone ciało.

Odżywczy BALSAM DO CIAŁA BODY DIET 24 ANTYCELLULIT ANTYGLIKACJA

Oparty na najnowszych odkryciach naukowych kosmetyk do specjalistycznej pielęgnacji ciała przeznaczony dla kobiet, które chcą walczyć z cellulitem na brzuchu, udach i pośladkach oraz znacząco poprawić wygląd skóry w tych obszarach. Innowacyjna formuła oparta na połączeniu Kompleksu antyglikacyjnego oraz Technologii kosmetycznej liposukcji, wykorzystuje nowatorskie składniki, aby skóra na brzuchu, udach, i pośladkach odzyskała wymarzony kształt, gęstość i sprężystość. Kompleks antyglikacyjny – hamuje proces glikacji i wzmacnia kolagenowy fundament skóry, aby zwiększyć jej gęstość, napięcie i sprężystość. Technologia kosmetycznej liposukcji – ogranicza komórkom tłuszczowym kalorie i pobudza je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, dzięki czemu zmniejsza się widoczność cellulitu. Bogata, kremowa formuła codziennie zapewnia suchej skórze odczucie natychmiastowego odżywienia i  regeneracji. Cena ok. 19,99 zł/200 ml.

NAWILŻAJĄCE SERUM DO CIAŁA BODY DIET 24 ANTYCELLULIT ANTYGLIKACJA

Innowacyjna formuła oparta na połączeniu Kompleksu antyglikacyjnego oraz Technologii kosmetycznej liposukcji, wykorzystuje nowatorskie składniki, aby skóra na brzuchu, udach, i pośladkach odzyskała wymarzony kształt, gęstość i sprężystość. Kompleks antyglikacyjny – hamuje proces glikacji i wzmacnia kolagenowy fundament skóry, aby zwiększyć jej gęstość, napięcie i sprężystość. Technologia kosmetycznej liposukcji – ogranicza komórkom tłuszczowym kalorie i pobudza je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, dzięki czemu zmniejsza się widoczność cellulitu. Lekka, żelowa formuła zapewnia skórze odpowiednie codzienne nawilżenie bez tłustej, lepkiej warstwy. Cena ok. 19,99 zł/200 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.