Recenzja Marty: Błyszczyk do ust Shiny Summer Melkior

błyszczyk

Błyszczyk do ust  Shiny Summer Melkior, cena 28,80 zł/9,5 ml

Moja opinia:

Działanie: Idealnie pasuje do makijażu dziennego i wieczorowego. Ładnie kryje usta, nadając im delikatny kolor i piękny połysk, dzięki czemu usta mogą być prawdziwym atutem. Drobinki prześlicznie uwydatniają blask, kolor nie jest bardzo mocny, ale optycznie dodaje kolorytu, bez efektu przemalowania. Jako wielbicielka błyszczków, jestem nim oczarowana od pierwszego użycia. Produkt godny uwagi i polecenia.

Zapach: Bardzo delikatny, lekko słodki, osobiście kojarzy mi się z mlecznym toffi, ale równie dobrze może to być waniliowa chałwa 😉 Po nałożeniu na usta niemalże niewyczuwalny, więc nie ma mowy o złych odczuciach. Natomiast aplikacja jest doznaniem zmysłowo-słodkim, zwłaszcza dla takich łasuchów jakim jestem ja.

Konsystencja: Idealna dla błyszczyka, niczym lekko ścięty kisiel, nie lejąca i nie mocno zwarta, dzięki czemu nakładanie na usta jest łatwe i przyjemne, nic nie zasycha na pędzelku czy ściankach, ani nie kapie. Dzięki temu nakładanie to prawdziwa przyjemność, nawet dla mało wprawnej ręki.

Trwałość: Fantastyczna! Po nałożeniu na usta i lekkim wyschnięciu błyszczyk Melkior tworzy idealną powłokę, która się nie klei i nie wysusza ust. Usta wyglądają naturalnie, a to prawdziwa zaleta. Pozostaje na ustach mimo oblizywania się, nie tworzy się efekt niedomalowania. Ładnie wygląda przez kilka godzin, oczywiście przy jedzeniu czy piciu makijaż należy poprawić, ale to nie jest wada. Moim zdaniem, bardzo dobry błyszczyk.

Opakowanie: Bardzo estetyczne, eleganckie. Pudełeczko dodaje dodatkowo luksusowego szyku, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Bardzo ładna estetyka, dobrze wyprofilowany pędzelek – same zalety. I w kosmetyczce lub na toaletce wygląda bardzo ładnie.

Cena a jakość: Zawsze uważam, że dobry kosmetyk, który ma zalety warte polecenia, jest wart swojej ceny. Tutaj jest podobnie. Błyszczyk jest bardzo wydajny więc starcza na długo, dodatkowo jest trwały i przyjemny w użytkowaniu i najważniejsze – prześlicznie wygląda na ustach. Zdecydowanie, to jeden z moich ulubionych kosmetyków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.