Bleuet – kosmetyki naturalne

Bleuet

Bleuet Naturel to polska marka, powstała w 2016 roku, produkująca naturalne, ekologiczne kremy do twarzy. Produkty marki wyróżnia w pełni naturalny skład i lekka konsystencja. Kremy Bleuet są hipoalergiczne i wyjątkowo skuteczne w przywracaniu harmonii problematycznej skórze.

Produkty marki powstały w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które w kosmetykach poszukują nie tylko luksusu, ale także naturalnych i zdrowych składników. Natura ma gotowe rozwiązania, których siła tkwi w prostocie i bogactwie.

Niejednokrotnie ekologiczne i naturalne kremy nie zachwycają konsystencją ani zapachem. Dlatego jednym z priorytetów BLEUET było stworzenie kosmetyku naturalnego, jednocześnie lekkiego i eleganckiego, pozwalającego, aby każda kobieta mogła poczuć odrobinę luksusu na własnej skórze. Efektem było powstanie naturalnego produktu, który w zgodzie z naturą dopasowuje się do skóry i jej potrzeb. Skrupulatnie dobieramy źródła składników, a naturalne ekstrakty naszych kremów pochodzą od dostawców posiadających liczne certyfikaty, takie jak Ecocert.

Bleuet po francusku oznacza chaber – niepozorny kwiat znany z każdej polskiej łąki, symbolizujący wartości naszej marki. Jego szlachetna barwa i delikatne piękno skrywa potężne właściwości, a jego potencjał jest na wyciągnięcie ręki. BLEUET jest inspirowany siłą natury, jej bliskością, delikatnością, subtelnością i elegancją. To spokojna przystań na rynku kosmetycznym, wolna od zbędnej chemii. Marka sięga głównie po polskie rośliny, których stała obecność w naszym otoczeniu sprawia, że nie mają one potencjału uczulającego. W naszych laboratoriach, receptury dyktuje wyłącznie przyroda, a wsłuchani w jej głos specjaliści, ujmują jej bezcenne bogactwo w lekką formułę, zamkniętą w eleganckim słoiczku. Naturalne kosmetyki, które udało nam się opracować nie powodują reakcji alergicznych, charakteryzują się wysoką wydajnością i najwyższą skutecznością działania.

W ofercie Bleuet znajduje się obecnie 6 produktów- naturalnych kremów do twarzy dedykowanych różnym potrzebom skóry, dostępnych w sklepie internetowym producenta: http://bleuet.pl/

  • Lekki krem wyrównujący koloryt do skóry z przebarwieniami. Krem z glukozydem ketonu malinowego
  • Lekki krem anti-aging do cery dojrzałej. Krem z ekstraktem z bawełny
  • Lekki krem nawilżający do skóry odwodnionej. Krem z ekstraktem z chabra
  • Lekki krem wyciszający do cery naczynkowej. Krem z ekstraktem kwiatów Maku Polnego
  • Lekki krem antybakteryjny do cery tłustej i mieszanej. Krem z ekstraktem z brzozy
  • Lekki krem łagodzący do skóry atopowej. Krem z olejem z czarnuszki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.