Black Mask Peel-Off – czarna maska węglowa głęboko oczyszczająca

maska L'biotica

Black Mask Peel- Off – czarna maska węglowa głęboko oczyszczająca – oczyszcza pory, usuwając zaskórniki i wszelkie zanieczyszczenia skóry. Poprawia koloryt oraz niweluje błyszczenie się. Daje efekt widocznego wygładzenia i odświeżenia cery.

Maska typu peel-off posiada silnie oczyszczającą formułę z aktywnym węglem bambusowym – głęboko oczyszcza pory, usuwając zaskórniki i wszelkie zanieczyszczenia. Redukuje nadmiar sebum, poprawia koloryt, pozostawia skórę matową i oczyszczoną. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Cena 7 zł.

Opinia:

Moda na czarne maseczki do twarzy trwa! Próbuję więc i ja! Spośród coraz bogatszej oferty czarnych maseczek wybrałam nowość L’biotica, maskę węglową “peel-off”. Mam zaufanie do masek tej firmy, bo od kilku już lat stosuję ich rewelacyjne maski na tkaninie.

Umyłam i osuszyłam twarz. Producent zaleca, by dla lepszego efektu oczyszczenia wykonać delikatny peeling lub kąpiel parową, aby otworzyć pory, ale ja ten etap pominęłam z braku czasu. Rozprowadziłam maskę w strefie „T” (czoło, nos, broda). Czarna maź bardzo szybko i ładnie przykleja się do skóry. Jest w zasadzie bezzapachowa. Czułam, jak maseczka szybko zastyga na skórze. Zmyłam ją ciepłą wodą po 25 minutach.

Maseczka rzeczywiście usuwa płytkie niedoskonałości, złuszcza martwy naskórek, pozostawiając twarz aksamitną w dotyku i matową. Po zdjęciu maski skóra była ściągnięta, ale to zdaje się jest zupełnie normalna reakcja. Przemyłam twarz zimną wodą (skóra była nieco rozgrzana) i nałożyłam kojący krem. Polecam maseczkę – chociaż ma kolor smoły, po jej użyciu skóra jest idealnie czysta! I co dla mnie – alergika i wrażliwca – bardzo ważne, nie uczula!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.