BioLifting

BioLifting

fot. mat.pras.

Moc ekstraktów z kory drzew zamknięta w innowacyjnych recepturach – oto sekret marki Kanadyjski BioLifting.

Zawarte w kosmetykach marki Kanadyjski BioLifting ekstrakty z kory adaptowanych drzew z kanadyjskich lasów borealnych stanowią bogate źródło cennych, organicznych związków chemicznych, które wykazują intensywne działanie antyoksydacyjne. Ich skuteczność potęgują fito alternatywy zaawansowanych składników aktywnych – fito kolagen, fito retinol, fito botoks. Dzięki temu bio receptury dostarczające skórze tego czego najbardziej potrzebuje!

Czarny świerk czyli pielęgnacja 30+

Pierwsza linia powstała z myślą o skórze z pierwszymi objawami starzenia, wymagającej nawilżenia, wygładzenia i ochrony przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. W składzie kremów znalazł się bogaty w resweratrol ekstrakt z kory czarnego świerka, który pomaga chronić skórę i opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Jego działanie wzmacnia fito kolagen – kompleks składników roślinnych zapewniających nawilżenie i widoczną poprawę struktury skóry. Dzięki nim kremy z linii zapewniają odczuwalne zwiększenie nawilżenia skóry, poprawę jej napięcia i jędrności, widoczne wygładzenie i spłycenie zmarszczek, oraz opóźnienie pierwszych oznak starzenia się skóry. Do naszej dyspozycji mamy bio-krem nawilżająco – liftingujący na dzień, a także bio-krem wygładzająco – odżywczy na noc.

Żółta brzoza dla regeneracji cery 40+

Druga linia to propozycja dla skóry dojrzałej, wymagającej regeneracji, z utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi, utratą jędrności i elastyczności. Zawarty w kremach ekstrakt z kory żółtej brzozy bogaty w betulinę i lupeol, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, wspomaga regenerację skóry i zmniejsza widoczne efekty starzenia. Jego działanie intensyfikuje wzmacniający włókna podporowe skóry fito retinol, który poprawia jej strukturę i przywraca zdrowy wygląd. Dzięki temu oba kremy z serii poprawiają jędrność, elastyczność i sprężystość skóry, widocznie wygładzają i spłycają utrwalone zmarszczki mimiczne oraz intensywnie nawilżają i zapewniają odczuwalny efekt liftingu. Sięgnąć możemy po bio-krem przeciwzmarszczkowo – liftingujący na dzień oraz bio-krem przeciwzmarszczkowo – liftingujący na noc.

Czerwony klon dla rewitalizacji cery 50+

Ostatnia linia polecana jest do skóry dojrzałej, wymagającej rewitalizacji, widocznego odmłodzenia i liftingu. Zawarty w niej bogaty w polifenole ekstrakt z kory czerwonego klonu, wzmacnia i kondycjonuje skórę stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Efektu dopełnia fito botoks roślinny, będący nieinwazyjnym składnikiem o silnie liftingującym działaniu, który zapewnia efekt wygładzenia powierzchni skóry i jednocześnie zmniejsza widoczność zmarszczek. Systematycznie stosowany bio-krem ujędrniająco – liftingujący na dzień oraz bio-krem regenerująco – odbudowujący na noc zapewniają widoczne spłycenie utrwalonych zmarszczek, odczuwalną poprawę objętości skóry i zauważalny efekt liftingu, a także widoczne wymodelowanie owalu i odmłodzenie rysów twarzy oraz zwiększenie jędrności i elastyczności skóry.

  • Bio-krem nawilżająco – liftingujący na dzień czarny świerk – 24,99 zł/ 50 ml
  • Bio-krem wygładzająco – odżywczy na noc czarny świerk – 24,99 zł/ 50 ml
  • Bio-krem przeciwzmarszczkowo – liftingujący na dzień żółta brzoza  – 24,99 zł/ 50 ml
  • Bio-krem przeciwzmarszczkowo – liftingujący na noc żółta brzoza  – 24,99 zł/ 50 ml
  • Bio-krem ujędrniająco – liftingujący na dzień czerwony klon – 24,99 zł/ 50 ml
  • Bio-krem regenerująco – odbudowujący na noc czerwony klon  – 24,99 zł/ 50 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.