Bio-maska esencja Orientana

Baza żelowa BIO MASKI-ESENCJI ORIENTANA wykorzystuje w swojej nowatorskiej formule azjatycką roślinę Konjac, która pod postacią żelu bardzo dobrze nawilża skórę i ułatwia wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych.

KONJAC to japońska roślina zwana Językiem Diabła. Zawiera wiele cennych substancji odżywczych dla skóry takich jak białka, kwasy tłuszczowe, mikroelementy, witaminy A, E, K, C i komplet witamin z grupy B oraz kwas foliowy. Bogata w polisacharydy, stymuluje proliferację i aktywność fibroblastów, co skutkuje zwiększeniem syntezy kolagenu i elastyny. Zwiększa także syntezę kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta. Pod wpływem wody pęcznieje tworząc żel. Powiększa on swoją objętość, aż 200 razy, a powstały żel tworzy warstwę okluzyjną i zapobiega ucieczce wody przez skórę. To najnowsze odkrycie naturalnej kosmetologii. Jedyny naturalny żel, który rewelacyjnie nawilża i penetruje głębokie warstwy skóry. W ofercie znajdziemy 4 rodzaje masek.

BIO MASKA- ESENCJA ŚLUZ ŚLIMAKA do cery wymagającej

Jest żelową esencją o intensywnym działaniu: nawilżającym, ujędrniającym, naprawczym, redukującym przebarwienia, i wspomagającym niwelowanie blizn. AKTYWNE SKŁADNIKI: Śluz ślimaka – bogate źródło naturalnego
kolagenu, elastyny, allantoiny i witamin o silnym działaniu naprawczym, regenerującym, ujędrniającym i wygładzającym.
Intensywnie nawilża od wewnątrz, zwiększa elastyczność, pomaga  w usuwaniu blizn i plam. Alantoina – stymuluje odnowę komórek i gojenie skóry, łagodzi i nawilża. Trehaloza – hydro-aktywny disacharyd działający, jako naturalny antyutleniacz i utrzymujący na długo rezerwy wodne w skórze.

BIO MASKA- ESENCJA ŻEŃSZEŃ KOREAŃSKI do każdego rodzaju skóry

Jest żelową esencją o intensywnym działaniu: nawilżającym, odmładzającym, odżywczym, ujędrniającym i wygładzającym  zmarszczki. AKTYWNE SKŁADNIKI: Żeń-szeń, pobudza odnowę skóry i regeneruje. Trehaloza – hydro-aktywny disacharyd działający jako naturalny antyutleniac i utrzymujący na długo rezerwy wodne w skórze. Owies – działa zmiękczająco i nawilżająco, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Alantoina – stymuluje odnowę komórek i gojenie skóry, łagodzi i nawilża. Rozmaryn – działa antyoksydacyjnie.

A ponadto BIO MASKA- ESENCJA ALGI FILIPIŃSKIE do cery tłustej i mieszanej oraz BIO MASKA-ESENCJA PAPAJA & KURKUMA.

Maseczki z tej linii kosztują 53 zł/50 ml .

Przeczytaj także

Dodaj komentarz