Bill Clinton& Jamses Patterson napisali polityczny thriller dekady!

Bill Clinton& Jamses Patterson napisali polityczny thriller dekady!

Fot: mat. pras.

Bill Clinton, 42. prezydent Stanów Zjednoczonych, oraz James Patterson, jeden z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy współczesnych, wspólnie stworzyli bestsellerową powieść!

Gdzie jest Prezydent to książka, do której prawa sprzedane zostały do 31 krajów, a dotychczas kupiło ją blisko 1,5 miliona czytelników na świecie. Bestsellerowi autorzy rekomendują ją w następujący sposób:

“Prawdziwy Dzień Szakala na miarę XXI wieku”
AJ Finn, autor Kobiety w oknie

“Zakulisowe sekrety Clintona w połączeniu z geniuszem Pattersona tworzą polityczny thriller dekady”
Lee Child, autor 61 godzin

Premiera książki już 30 stycznia!

Książka, o której mówi cały świat. Największa sensacja 2018 roku.
To się za chwilę wydarzy.
Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…
Zniknie wszystko. Dostęp do wody, prądu, twoich oszczędności.
Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział, co się dzieje.
Nie spodziewałeś się, że to może dotyczyć także ciebie.
Ktoś tylko czeka, by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.
W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu autorowi światowych bestsellerów. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

Bill Clinton, 42. prezydent Stanów Zjednoczonych, oraz James Patterson, jeden z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy współczesnych, wspólnie stworzyli bestsellerową powieść!

Fot: mat. pras.

BILL CLINTON – 42. prezydent Stanów Zjednoczonych. Pełnił urząd głowy państwa w latach 1992–2001. Po opuszczeniu Białego Domu założył Clinton Foundation, zajmującą się podnoszeniem poziomu zdrowia na całym świecie, zapewnianiem możliwości rozwoju dziewczętom i kobietom, walką z otyłością i związanymi z nią chorobami dzieci oraz tworzeniem możliwości wzrostu gospodarczego, a także reagowaniem na efekty zmian klimatycznych.
JAMES PATTERSON – jeden z najpopularniejszych amerykańskich współczesnych pisarzy. Autor thrillerów i powieści kryminalnych, którego książki nie schodzą z list światowych bestsellerów. Jest liderem Światowego Rekordu Guinessa w kategorii „największa liczba bestsellerów na liście »New York Timesa«”. Jego książki sprzedały się w ponad 375 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.