BIG BAZAAR – cykl wydarzeń dla wszystkich w rozmiarze 42+!

Na modowej i kulturalnej mapie stolicy pojawił się Big Bazaar – cykl wydarzeń dla kobiet i mężczyzn w rozmiarze 42+ (i nie tylko). Zaistniał i nieźle namieszał. Zyskuje dużą popularność w sieci i w realu. Dlaczego?

Strona Big Bazaar na Facebooku notuje stały wzrost popularności i aktywnych fanów. Eventy organizowane przez markę zyskują rzeszę stałych odwiedzających. Skąd wynika popularność projektu? Na Facebooku możemy przeczytać m.in. hasło: „Bo Twoje życie jest czymś więcej, niż wskazuje waga.” I to właśnie komunikuje marka. Z powodzeniem.

Twórczynie marki to kobiety z pasją, które są dalekie od wychwalania ideałów modelek w rozmiarze 0. Lubią siebie i uczą tego innych. Zachęcają do dbania o urodę, samopoczucie i zdrowie bez względu na rozmiar. Pokazują, że krągłości mogą być inspirujące, nie zgadzają się na dyskryminację ze względu na wagę.

Pod egidą marki regularnie odbywają się małe targi w Warszawie, warsztaty w dwóch miastach w Polsce, w Warszawie i Krakowie, spotkania brafitterskie, spotkania blogerek, a raz w roku duże targi w dwóch miastach w Polsce (w grudniu 2015 odbędą się we Wrocławiu i w Łodzi). Inicjatywa cały czas się rozwija.

11 kwietnia odbędą się Małe Targi Big Bazaar pod hasłem „Mała Czarna, czyli sukienki w rozmiarze 42+”, na których będzie można kupić sukienki w większych rozmiarach. Dzień później 12 kwietnia odbędzie się Warsztat Big Bazaar „Aktywność fizyczna nie tylko dla szczupłych”. Na warsztatach uczestniczki dowiedzą się m.in. jak ćwiczyć, gdy waży się dużo więcej, jak polubić ruch, jak się zmotywować. Zachęcą do aktywności fizycznej nie tylko w celach odchudzania. Bo Big Bazaar uczy lubić siebie!

Najbliższe wydarzenia:

WARSZTATY

  • 12.04.2015 – Aktywność fizyczna nie tylko dla szczupłych(Warszawa)

  • 25-26.04.2015 – Szczęśliwa kobieta plus size (Kraków)

  • 10.05.2015 – Akceptacja ciała po ciąży (Warszawa)

  • 7.06.2015 – Kontakt z własnym ciałem, seksualność w rozmiarze 42+ (Warszawa)

MAŁE TARGI BIG BAZAAR

  • 11.04.2015 – Mała czarna (sukienki w rozmiarze 42+) (Warszawa)

  • 9.05.2015 – Ciążowe Love (ubrania dla kobiet w ciąży) (Warszawa)

  • 6.06.2015 – Lato wszędzie (bielizna i kostiumy kąpielowe w rozmiarze 42+) (Warszawa)

Bądź na bieżąco!

Facebook: www.facebook.com/big.bazaar.me

www: http://targi.bigbazaar.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.