Bell – piękna cera na co dzień

Bell HypoAllergenic

Bell HypoAllergenic

Słoneczko mocniej przygrzewa, a do urlopu daleko? Na dodatek brakuje ci chwili, żeby wykorzystać wolne chwile na wystawianie buzi na słoneczko? Mamy dla ciebie ratunek!

Dwa kosmetyki i dwie rady. Jeśli chcesz, by cera wyglądała na muśniętą słońcem, wybierz bronzer. Jeśli jednak wolisz zachować naturalny odcień, a jedynie wyrównać koloryt cery, proponujemy fluid, który pokryje nierówności, a jednocześnie zachowa wrażenie “nagiej skóry”.

Bell HYPOAllergenic Fresh Bronze Powder

Bell HYPOAllergenic Fresh Bronze Powder

Bell HYPOAllergenic Fresh Bronze Powder – hypoalergiczny puder brązujący

Puder brązujący ma zaskakująco wiele zastosowań. HYPOAllergenic Fresh Bronze Powder wyrównuje koloryt skóry, a dodatkowo może służyć do wymodelowania twarzy oraz zastąpić róż do policzków. Sprawia, że twarz wygląda jak muśnięta słońcem. Kolor jest delikatny, a efekt można wzmacniać kolejnymi warstwami. HYPOAllergenic Fresh Bronze Powder nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Cena 16,99 zł

Bell HYPOAllergenic Nude Liquid Powder

Bell HYPOAllergenic Nude Liquid Powder

Bell HYPOAllergenic Nude Liquid Powder – hypoalergiczny puder matujący w płynie

Zapewnia naturalny efekt idealnie gładkiej, „nagiej” skóry. Płynna formuła po nałożeniu na skórę twarzy zamienia się w puder. Produkt nie sprawia wrażenia maski i pozwala skórze oddychać. Łatwo się rozprowadza, stapia się ze skórą, nadaje jej zdrowy wygląd i kryje drobne niedoskonałości. Daje trwałe, aksamitnie matowe wykończenie.
By efekt był optymalny, najlepiej nakładać fluid opuszkami palców. Ze względu na płynną formułę gąbka może wchłonąć puder.
Produkt jest odpowiedni dla osób o cerze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień.
Cena 29,99 zł.

Pamiętajcie, że naturalny wygląd jest najbardziej pożądany w tym sezonie, dlatego warto dobrać do cery odpowiedni odcień kosmetyku i nakładać go z wyczuciem. Lepiej mniej niż za dużo!


fot. materiały prasowe

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.