Barbara Palvin nowym Aniołkiem Victoria’s Secret

fot. mat.pras.

Węgierską modelkę Barbarę Palvin odkryto w wieku dwunastu lat, podczas zakupów z mamą, niedaleko rodzinnego Budapesztu. Jej kariera nabrała tempa w 2010 r. – została wtedy zatrudniona na wyłączność do pokazu Prady w Mediolanie.

Od tej pory chodziła po wybiegach takich marek i projektantów jak Louis Vuitton, Miu Miu, Jeremy Scott, Nina Ricci, Philosophy oraz Dolce & Gabbana. Podczas swojego pierwszego pokazu dla Chanel – kolekcji Haute Couture w Saint-Tropez – Barbara przykuła uwagę samego Karla Lagerfelda i została twarzą wielu kampanii reklamowych tego domu mody. Kariera Barbary w przeciągu zaledwie dwóch sezonów nabrała światowej skali. Na wybiegu Victoria’s Secret zadebiutowała w 2012 r. Powróciła na niego w 2018 roku, a w marcu 2019 r. marka przyjęła ją w poczet swoich słynnych aniołków. Barbara współpracowała z najsłynniejszymi fotografami mody, takimi jak: Steven Meisel, Terry Richardson, Mert & Marcus, Sebastian Kim, Alasdair McLellan, Giampaolo Sgura, Cuneyt Akeroglu, Sølve Sundsbø, Gilles Bensimon, James Macari, Angelo Pennetta, David Roemer, Caleb & Gladys, Alex Lockett i Ben Parks. Fotografie z jej udziałem były publikowane w takich prestiżowych magazynach jak W Magazine (także na okładce), V Magazine, CR Fashion Book, i-D, Wonderland, Man About Town, Lui, Maxim, Grazia, Antidote, a także wielu edycjach Vogue, Harper’s Bazaar, L’Officiel, Glamour, Numéro, Elle, Issue i Exit na całym świecie.

Wystąpiła także w adwentowym wideo-kalendarzu magazynu Love oraz w filmach modowych dla marki Chaos czy hiszpańskiego
Vogue. Wielokrotnie pojawiła się również w magazynie Sports Illustrated, odkąd w 2016 r. otrzymała od jego redakcji prestiżowy w modelingu tytuł „Rekrutki Roku”. Barbara współpracuje z fundacją Acqua for Life Giorgia Armaniego. Wspiera inicjatywy humanitarne, które mają na celu zapewnienie bezpiecznej wody pitnej dzieciom na całym świecie.

fot. mat.pras.

Od końca 2018 r. Barbara mieszka w Nowym Jorku. W czasie wolnym podróżuje do Budapesztu, gdzie spędza czas z bliskimi i psem Sushi, a także uczestniczy w projektowaniu obuwia rodzinnej marki Palvini. Jedną z jej pasji jest wędkarstwo – dzieciństwo spędzone na wsi ukształtowało w niej miłość do natury i zwierząt. Szczególnie pand, dzięki którym zyskała przydomek „Panda” wśród przyjaciół. Modelka uwielbia też gotować i czytać książki, a jej ulubionym pisarzem jest Leslie L. Lawrence. Miejcie ją na oku i podziwiajcie, jak dalej rozwija skrzydła jako nowy Aniołek Victoria’s Secret.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.