Bandi zestaw do demakijażu 35+

Bandi

Linia Female 35+ to ekskluzywna linia kosmetyków, opracowana dla kobiet narażonych na szkodliwy wpływ środowiska i czynników zewnętrznych. Zawarte w kosmetykach wyselekcjonowane substancje aktywne skutecznie wygładzają zmarszczki oraz zwiększają gęstość skóry. Zestaw do demakijażu, inspirowany dalekowschodnimi rytuałami oczyszczania skóry.

Krok 1: jedwabisty olejek do demakijażu, bogaty w drogocenne oleje i antyutleniacze, przeznaczony do oczyszczania każdego rodzaju cery. Doskonale usuwa nawet trudny do zmycia makijaż oraz zanieczyszczenia. Odbudowuje warstwę hydrolipidową naskórka, zapobiega nadmiernej utracie wody i wysuszeniu skóry. Składniki aktywne: oliwa z oliwek, olej ryżowy, olej arganowy, skwalan, troksyrutyna, wit.E

Krok 2: delikatna pianka myjąca. Lekki preparat o właściwościach myjąco-nawilżających. Łagodnie oczyszcza cerę z warstwy olejowej pozostałej po pierwszym etapie demakijażu, nie powoduje wysuszenia i ściągnięcia skóry. Odpowiedni do każdego rodzaju cery. Składniki aktywne: betaina, olej arganowy, kwas mlekowy, oliwa z oliwek.

Naszym zdaniem:

Zanim sięgnęłam po kosmetyk, miałam sporo wątpliwości, do tej pory mój demakijaż opierał się głównie na płynach micelarnych. Zmywania makijażu lub kosmetyków do demakijażu wodą nie lubię. Po pierwszych kilku razach jednak przyzwyczaiłam się do nowego sposobu i codzienny demakijaż kosmetykami Bandi rzeczywiście stał się swoistym rytuałem. Zaczyna się od olejku, który nakładamy wykonując delikatny masaż. Skóra ładnie na niego reaguje, jest potem nawilżona i gładka. Kosmetyk zmywamy ręcznikiem zwilżonym ciepłą wodą. Drugi kosmetyk – pianka myjąca – ma za zadanie usunąć zanieczyszczenia oraz warstwę olejową pozostałą po pierwszym etapie demakijażu. Całość zmywamy chłodną wodą. Po tym zabiegu moja skóra, nie przyzwyczajona do traktowania jej wodą, była jednak lekko ściągnięta, po kilku zastosowaniach ten problem zniknął. Samo stosowanie kosmetyków jest przyjemne (szczególnie pierwszy etap). Skóra wygląda ładnie, jest nawilżona i elastyczna. Jest też rzeczywiście czyszczona, chociaż czasem kosmetyk ma problemy z uporaniem się z wodoodpornymi maskarami. Wtedy trzeba się po prostu lepiej przyłożyć do rozprowadzania oliwki wokół oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.