BAMBI EYE OD L’ORÉAL PARIS

Tusz bambi Loreal

fot. mat. prasowe

L’Oréal Paris udowadnia, że niemożliwe staje się możliwe. Najnowszy tusz do rzęs Bambi Eye dedykowany jest dziewczynom, które lubią marzyć i zanurzać się w świecie fantazji. Efekt optycznie powiększonych oczu, jak u bajkowej sarenki Bambi jest na wyciągnięcie ręki. 

Otwierająca oko szczoteczka niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, daje efekt długich i zalotnie podkręconych rzęs. Wystarczy kilka wprawnych ruchów tuszem Bambi Eye od L’Oreal Paris, by oczarować wszystkich dookoła.  Sekretem magicznego efektu jest silikonowa szczoteczka, która dociera do każdej rzęsy. Krótkie włoski podkręcają, a dłuższe wydłużają, optycznie otwierając oko. Rzęsy stają się dłuższe i zalotnie podkręcone, a nałożenie tuszu od samej ich nasady sprawi, że zyskają dodatkową objętość. Z tuszem Bambi Eye od L’Oreal Paris osiągniesz efekt długich i zalotnie podkręconych rzęs jak z bajki.

 

1 Comment

  • NIEBAMBI napisał(a):

    Wielkie rozczarowanie. Brak efektu Bambi. Tusz szybko gęstnieje . Jakby miał krótką żywotność. Pogrubia, ale też i skleja i trochę pojawiają się grudki. Raczej słabo wydłuża a efektu podkręcenia u mnie zupełnie brak. Ot przeciętny nieco pogrubiający tusz. Nie jestem fanem tuszy Loreal ale na Bambi się skusiłam i przepłaciłam. Maskara nie warta bardzo wysokiej ceny. Może u innych osób da fajny efekt. U mnie jakość słabo to wychodzi. Ale gratuluję pomysłu marketingowego z nazwą Bambi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.