Balsam i mleczko do ciała Botanic Expert

Eveline

Dwie ładnie wyglądające nowości Botanic Expert od marki Eveline: balsam oraz mleczko do ciała. Obydwa kosmetyki zawierają olejki roślinne.

Ultraodżywczy olejek w balsamie 5 OLEJKÓW z linii Botanic Expert Eveline Cosmetics polecany jest do skóry suchej i pozbawionej jędrności. Kosmetyk oparty jest na unikalnej, aktywnej formule typu body glow, która uelastycznia i przywraca blask skórze suchej, pozbawionej jędrności. Drogocenna kompozycja aż 5 bogatych w antyoksydanty olejków roślinnych zapewnia wielopoziomowe nawilżenie i aktywizuje procesy naprawcze. Już po 1. aplikacji skóra odzyskuje młodzieńczą sprężystość i satynowe wygładzenie. Przełomowa receptura bogata w dobroczynne olejki pochodzenia roślinnego: olejek z róży, olejek makadamia, olejek arganowy, olejek marula, olejek kukui oraz HYALURON 4D™ eliminuje przesuszenie i widocznie poprawia kondycję skóry. Cena ok. 14,99 zł/ 350 ml.

Ultraregenerujące mleczko z olejkiem z RÓŻY z linii Botanic Expert Eveline Cosmetics polecane do skóry szorstkiej i suchej. Mleczko do ciała z olejkiem Z PŁATKÓW RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ i EKSTRAKTEM Z RÓŻY FRANCUSKIEJ oparte na unikalnej, aktywnej formule typu body revital natychmiast eliminuje szorstkość, długotrwale regeneruje i nawilża skórę. Wyjątkowe połączenie składników rewitalizujących aż 3-krotnie poprawia poziom odżywienia. Skóra już po 1. aplikacji jest ukojona i widocznie wygładzona, odzyskuje witalność i aksamitną gładkość. Receptura jest bogata w składniki aktywne: olejek z róży damasceńskiej, ekstrakt z róży francuskiej, olejek makadamia, oliwę z oliwek, kwas hialuronowy intensywnie pielęgnuje i wygładza nawet bardzo suchą skórę, przywracając jej promienny, zdrowy wygląd. Cena ok. 14,99 zł/ 350 ml.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz