Balsam do ust Caudalie French Kiss

Kuszący balsam do ust French Kiss o delikatnym kolorze skrywa w sobie przeciwutleniającą moc polifenoli pochodzących z pestek winogron. Innowacyjna formuła sprawia, iż usta stają się ponętne, słodkie, gotowe do pocałunku.

Balsam do ust French Kiss daje efekt delikatnego makijażu w trzech subtelnych wersjach. Przypominają crème brûlée – pyszny deser o dość twardej powierzchni i kremowym, aksamitnym wnętrzu. – “Od dawna marzyłam o naturalnym produkcie, skutecznym pod każdym względem. Chciałam, żeby był bogaty w polifenole – nasz sztandarowy składnik. Ale chciałam też, żeby nasze balsamy zawierały niewysuszające ust barwniki nadające im naturalne, a zarazem kuszące kolory. Chciałam czegoś typowo
francuskiego, co można włożyć do torebki i mieć pod ręką przez cały dzień. Najprawdziwszy French Kiss” – mówi Mathilde Thomas.

Balsamy do ust French Kiss dostępne są w trzech kolorach.

Innocence
O lekkim zapachu pomarańczy i wanilii, nadaje ustom delikatny wygląd oraz subtelny połysk. Efekt jak z lat 60., w bardzo dziewczęcym stylu, idealnie pasujący do czarnych kresek na powiekach i pastelowych kolorów.

Séduction
Delikatny, elegancki róż przywodzący na myśl płatek kwiatu, pełny zmysłowego zapachu wanilii. Sprawia, że Twoje usta są zdrowe, pełne, wyglądają zniewalająco.

Addiction
Ta wersja koloryzującego balsamu French Kiss przypomina pyszny syrop z czerwonych owoców. Jego malinowa barwa jest najwyraźniejsza z oferowanych wersji.

Balsamy są dostępne w aptekach oraz na stronie www.caudalie.com

Cena 47 zł.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz