Babski kącik by Żaneta Serocka / L’biotica BIOVAX

Fot. Babski kącik by Żaneta Serocka

L’biotica, Biovax − opuncja i mango

W ciągu ostatnich miesięcy polubiłam się z kosmetykami L’biotica. Wszystko za sprawą oleokremu a następnie suchego szamponu. Teraz dzięki zestawowi od portalu Only You testuję różne włosowe ale nie tylko, nowości. Hasłem przewodnim jest Rozkwitnij wiosną! Ja jestem przygotowana już nawet na lato. Zapraszam na recenzję produktów z najnowszej linii Biovax opuncja i mango.

Maska mieści się w małej saszetce jednak dostępne są większe opakowania w formie słoiczka o pojemności 250 ml w cenie ok. 16 zł. Cena balsamu w tubce, którego pojemność wynosi 100 ml. jest taka sama co mnie trochę zdziwiło bo zazwyczaj maski są droższe. Konsystencja balsamu jest lekka i kremowa. Ma białą barwę z lekko różowym pigmentem. Pachnie cudownie! Jak wiecie jestem fanką zapachów kwiatowych jednak ten owocowy całkowicie mnie zachwycił. Jak sama nazwa wskazuje przeważa tu mango i opuncja. Jestem bardzo na tak!

Fot. Babski kącik by Żaneta Serocka

Maseczkę zużyłam od razu po otrzymaniu paczki. Myślałam, że jedna mała saszetka nie wystarczy na moje długie, grube i przede wszystkim suche włosy. Okazało się, że 20 ml. to odpowiednia porcja. Pozostawiłam ją tak jak radzi producent na ponad 15 min. Po czym zmyłam. Włosy rozczesywały się bez problemu. Były miękkie, sprężyste i nawilżone. Końce zabezpieczam balsamem odbudowującym  gdy są prawie suche z tej samej serii. Opuncja i mango wyjątkowo dobrze sprawdza się na moich włosach. Kuracja jest skoncentrowana i przeznaczona do włosów zniszczonych. Nie należy jej zmywać. Sprawia, że moje końce są wygładzone, zdyscyplinowane i nie puszą się tak bardzo. Nie są też podatne na dalsze uszkodzenia. Zaletą jest też zapach, który jest słodki, owocowy i przyjemny. Balsam jest bardzo wydajny. Nakładam niewielką ilość. Cały czas mam także oleokrem Caviar. Używam go już 4 miesiące a mam jeszcze 1/3 opakowania w tubce o identycznej pojemności. Te kosmetyki zastępują mi olejki, którymi wcześniej scalałam końcówki. 
Balsam do włosów Biovax opuncja i mango to bardzo przyjemny kosmetyk. Mam włosy zniszczone i fajnie je wygładza. Jest tani i łatwo dostępny. Na pewno wart wypróbowania. 

Więcej o BOX Only You oraz wiele innych ciekawych recenzji znajdziecie na blogu Babski kącik by Żaneta Serocka 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.