Ava Aktywator Młodości – Kolagen morski

 

Ava

Ava Aktywator Młodości Kolagen Morski – naturalny lifting i regeneracja. Kolagen to jeden z najważniejszych składników odmładzających skórę. Jego ubytek powoduje powstawanie zmarszczek i szybsze starzenie się.

Peptan® Collagen Peptide – hydrolizowany kolagen morski jest w 100 % naturalnym składnikiem który, zawiera 18 aminokwasów potrzebnych do syntezy naturalnego kolagenu w skórze. Dzięki małej cząsteczce wnika w głąb naskórka, gdzie skutecznie wiąże wodę, zwiększając poziom nawilżenia skóry, poprawiając jej elastyczność. Zapobiega wiotczeniu skóry, przywraca jej właściwą gęstość i spoistość, spowalnia proces starzenia. Sprawia, że skóra dłużej zachowuje młodzieńczy wygląd. Przeznaczony: cera sucha, dojrzała, z oznakami starzenia się oraz po długotrwałym opalaniu.

Opinia:

Czy są skuteczne kosmetyki, które opóźniają efekty starzenia i można je kupić w przystępnej cenie? Mam coraz większe wątpliwości, choć niekiedy wpadam na coś godnego uwagi. Często wyszukuję nowinki i lubię preparaty z jednym głównym składnikiem. Ostatnio zainteresowała mnie seria Avy – Aktywator Młodości. Wybór padł na buteleczkę Kolagen Morski, w związku z tym że z wiekiem ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek i to on odpowiada za to, że skóra staje się bardziej “wiotka”. Stosuję ten kosmetyk już jakieś 3 tygodnie i muszę przyznać, że widać minimalną różnicę, szczególnie w drobniutkich kreseczkach wokół oka. Nie oczekuję cudów od produktów za około 20 zł – koszt pozyskania kolagenu jest dość wysoki. Ten Aktywator Młodości przede wszystkim świetnie nawilża, ale… patrząc na jego skład, widzimy glicerynę i to na drugim miejscu (Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin). Szkoda. Zdania na temat gliceryny są podzielone – ja staram się jej unikać. I mimo że Aktywator Młodości daje efekt nawilżenia, gliceryna mnie rozczarowała. jSkoro jest na drugim miejscu, to sugeruje, ze jest jej więcej niż kolagenu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.