Automat z perfumami od Tiffany&Co

Automat z biżuterią od Tiffany&Co

Fot: ©stocco.claudio.libero.it/Bank zdjęć Photogenica

Po wrzuceniu pieniędzy wypadają perfumy. To chyba najbardziej luksusowy automat na świecie. Jak może być inaczej, kiedy całą akcję firmuje Tiffany&Co?

Są różne synonimy luksusu. Tiffany&Co jest z pewnością jednym z nich. Założona w 1837 roku firma od samego początku promuje się jako dostawca najbardziej luksusowej biżuterii, akcesoriów i perfum. Markę znajdziesz u znanych celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoimi zdobyczami w mediach społecznościowych.

Nawet luksusowe marki muszą jednak dostosować się do współczesnych czasów. W dobie coraz szybszego, często chaotycznego życia, Tiffany&Co postawiła na niecodzienny sposób sprzedaży. Jak inaczej można nazwać automat z perfumami? Stoi w jednym ze sklepów sieci Tiffany&Co w Londynie. Jest częścią specjalnie wygenerowanej strefy w sklepie, gdzie klienci mogą planować kreatywne zakupy. Do automatu nie możesz wrzucić drobnych pieniędzy, musisz posłużyć się kartą kredytową albo płatniczą. W zamian za to – po przeprowadzeniu transakcji – staniesz się posiadaczką perfum. To na razie jedyny automat z perfumami, ale Tiffany&Co nie wyklucza, że będzie ich więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.