Arbuzowo-mandarynkowy balsam do ust Laura Conti Vital

balsam do ust

Balsamy do ust Vital marki laury Conti zawierają nowoczesną i bardzo skuteczną formułę Vitaskin E. Do linii balsamów dołączył nowy – o smaku arbuza i mandarynek.

Oprócz fajnego wyglądu, owocowego zapachu i smaku balsamy Vital mają silne właściwości pielęgnujące. Bowiem Vitaskin E to bogata formuła, którą opracowano na bazie oleju z pestek malin, witaminy E oraz kwasów omega 6 i omega 3. Ma działanie regenerujące i rewitalizujące skórę. Wpływa korzystnie zarówno na skórę suchą, zniszczoną, poddaną działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych, jak i na skórę dojrzałą, w której procesy odnowy są spowolnione. Vitaskin E pomaga skutecznie zregenerować przesuszone i spękane usta.

W teście in vivo, 32 ochotników stosowało krem z 1% Vitaskin E. Już po 3 dniach zaobserwowano znaczną poprawę stanu skóry ust, natomiast po 7 dniach stosowania preparatu odnotowano poprawę aż o 25% względem Placebo. Vitaskin E poprawia również nawilżenie skóry poprzez redukcję przeznaskórkowej utraty wody TEWL (badania in vivo na 18 ochotnikach).

Laura Conti Vital Lip Balm SPF 15 arbuzowo-mandarynkowy sorbet

Arbuzowo-mandarynkowy balsam Vital do ust o intensywnych właściwościach nawilżających. Zawiera formułę Vitaskin E opartą na bazie oleju z pestek malin, witaminie E oraz kwasach omega 6 i omega 3. W składzie znajdziemy również kwas hialuronowy i ekstrakt z aloesu. Dzięki tak skomponowanym składnikom balsam Vital regeneruje naskórek i gwarantuje optymalny poziom jego nawilżenia. Wpływa korzystnie zarówno na skórę suchą, zniszczoną, poddaną działaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych, jak i na skórę dojrzałą, której procesy odnowy są spowolnione. Balsam nie zawiera żadnych składników ropopochodnych ani konserwantów. Składniki: ekstrakt z olejku z pestek malin, kwasy omega 6 i omega 3, ekstrakt z aloesu, kwas hialuronowy.

Cena ok. 11,99zł/11 g.

Balsamy do ust Laura Conti Vital dostępne są w sieci sklepów Rossmann

oraz w sklepie internetowym www.coloris.sklep.pl

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.