Aplikacja Vero chce zastąpić Facebooka

Aplikacja Vero chce zastąpić Facebooka

Fot: Vero

Aplikacja Vero ma być łatwiejszą w obsłudze, bardziej przyjazną platformą społecznościową, a jednocześnie technologicznym krokiem w przyszłość. Do tego bez reklam.

– „To nigdy nie miała być rewolucja, tylko logiczny krok naprzód. Okazało się jednak, że wystarczy pozbyć się reklam, oddać pełną kontrolę użytkownikowi, a to już okazało się być rewolucją. Bo możesz być całkowicie szczery, otwarty, prowokacyjny, szalony. Taki, jaki jesteś” – tak reklamują swój produkt twórcy nowej platformy społecznościowej. Chcą zawalczyć o użytkowników z Facebookiem.

Vero ma być prostsza w obsłudze niż jakakolwiek wcześniej platforma społecznościowa. To ty będziesz w pełni kontrolować, kto widzi twoje posty i jakie posty ty chcesz oglądać. Na Vero nie znajdziesz zakamuflowanych algorytmów, które będą śledzić twoje kroki, a potem wciskać nachalnie posty o podobnej tematyce. Wszystko oglądasz w chronologicznym porządku. Podobnie jak inne platformy, Vero pozwala ci oczywiście publikować posty, słuchać ze znajomymi muzyki i oglądać z nimi filmy.

Pierwszy milion osób, które dołączą do Vero, dostanie dodatkowo dożywotnią obsługę aplikacji bez opłat. Kolejni zapłacą „skromną subskrypcję”. Vero nie przewiduje reklam. Nigdy. I chociażby za to zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.