Angelina Cosmetics by Angelika Rybak / lakiery Bell

Fot. Angelina Cosmetics

Lakiery do paznokci Bell Secret Garden | Inspiracja kwiatami ogrodu | Box Only You

Wiosna to pora roku, która większości z nas kojarzy się ze słoneczkiem, ciepłem i kwiatami. Kolorowe kwiaty cieszą oko i stanowią piękny element dekoracji zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Dlaczego by tej radości nie przenieść na paznokcie? Bell wypuścił niedawno limitowaną kolekcję lakierów do paznokci, a ich kolorystyka jest inspirowana kwiatami ogrodu. Ciekawi?

W kolekcji znajduje się 6 kolorów, od jasnych i pastelowych, po ciemne. Wszystkie barwy są soczyste, iście wiosenne i z pewnością każda z Was znajdzie wśród nich coś dla siebie. Ich pojemność to 8 g. Posiadają standardowy pędzelek, nie jest ani zbyt szeroki, ani całkiem cieniutki. Krycie zależne jest od koloru, jasne kolory mają je mniejsze, ale dwie warstwy w zupełności wystarczą.

Fot. Angelina Cosmetics

01 MAGNOLIA | 02 FORGET ME NOT
Dwa pierwsze kolory z kolekcji są typowo pastelowe i delikatne, będą więc pasować większości z Was. Obydwa posiadają dość spore, wyczuwalne pod pędzelkiem drobinki, całość na paznokciu przypomina trochę efekt syrenki. Przez te drobinki lakier nieco trudniej się nakłada, więc osoby niewprawione mogą się troszkę dłużej namachać, żeby nie narobić smug. Ich pigmentacja również jest nieco słabsza niż ciemniejszych, jednak wystarczą dwie warstwy by pokryć płytkę paznokcia. Kolor 01 Magnolia, inspirowany tym kwiatem, to ciepły beż, opalizujący przez drobinki na złoto. Piękny i naturalny kolor, który sprawdzić się może również do szkoły czy pracy. 02 Forget Me not, inspirowany kwiatem niezapominajki to taki miętowy kolor, wpadający bardziej w błękit. Również opalizuje na złoto, przez drobinki.

Fot. Angelina Cosmetics

Fot. Angelina Cosmetics

03 SECRET FLOWER | 04 ORCHID
Kolejne dwa kolory z kolekcji są już zdecydowanie ciemniejsze i zdecydowanie najbardziej nietypowe. Również posiadają drobinki, jednak drobno zmielone, nie są wyczuwalne pod pędzelkiem. Kolor 04 ma najdrobniej zmielony shimmer. Mają dobrą pigmentację, kryją już przy pierwszej warstwie. Kolor 03 to ciekawy odcień ciemnej zieleni, wpadającej w morski. Natomiast kolor 04 inspirowany orchideą, to kolor pięknej fuksji zmieszanej z fioletem. Kolor, moim zdaniem, najpiękniejszy z kolekcji.

Fot. Angelina Cosmetics

Angelina Cosmetics

05 TULIP | 06 ROSE
Dwa ostatnie kolory, najbardziej ciepłe i idealne nie tylko na wiosnę, ale również latem. Są całkowicie matowe, nie posiadają żadnych świecących drobinek. Kolor 05 Tulip to ciepły, ale nie neonowy odcień pomarańczu.Nie jest rażący, więc nawet osoby, które z takimi kolorami nie szaleją, mogą go polubić, choćby do zdobień. Dobrze kryje już przy pierwszej warstwie. Natomiast kolor 06 Rose, to klasyczna czerwień, matowa, która będzie wyglądać elegancko o każdej porze roku i, co najważniejsze, nigdy nie wyjdzie z mody.

Fot. Angelina Cosmetics

Fot. Angelina Cosmetics

Który kolor podbił Twoje serce? Moim niekwestionowanym faworytem jest 04 Orchid.
Kolekcja limitowana lakierów jest dostępna w Biedronce w okresie od kwietnia do maja, w cenie 6,99 zł, tak więc spieszcie się.

Jeśli chcecie przeczytać więcej recenzji kosmetyków z BOX Only You oraz poznać opinie o innych produktach, zajrzyjcie na blog Angelina Cosmetics by Angelika Rybak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.