Ajurwedyjska terapia włosów

Ajurweda olejek do włosów

fot. mat.pras. Orientana

Ajurwedyjska terapia włosów ORIENTANA bazuje na naturalnych formułach kosmetycznych znanych od tysięcy lat w Ajurwedzie i opiera się na zasadzie olejowania włosów, metodzie powszechnie znanej Azjatkom.

Ajurweda to najstarszy na świecie system medyczny i filozoficzny, wywodzący się z przed pięciu tysięcy lat ze starożytnych Indii. Słowo „Ajurweda” (ayurveda) znaczy „wiedza o życiu”, bądź „sztuka życia”. Ajurweda to medyczno metafizyczna życiowa wiedza o uzdrawianiu i o istnieniu w harmonii z naturą. Zasady Ajurwedy dotyczą wiedzy o dobrym i zdrowym życiu oraz są wskazówkami naturalnego dbania o zdrowie i ciało.

Olejowanie włosów jest doskonałym sposobem na ich ochronę. Pomaga utrzymać zdrowy stan włosów i skóry oraz niweluje takie problemy jak: wypadanie, przesuszenie, łamliwość i brak połysku włosów, łupież oraz rozdwajające się końcówki. Olejowanie włosów nabłyszcza je i wygładza. Przeciwdziała ich puszeniu się, jest doskonałym antidotum na podrażnioną skórę głowy. Szczególnie polecane dla osób używających codziennie suszarki czy prostownicy do włosów – spełnia funkcję kosmetyku termoochronnego. Regularne stosowanie olejków spowoduje, że włosy będą widocznie zdrowsze, odżywione i lśniące.

Ajurwedyjska terapia do włosów przeznaczona jest do włosów wypadających i osłabionych. Składa się z odpowiednio dobranych ekstraktów i olejów roślinnych m.in. olej sezamowy, olej kokosowy, olejek z kiełków pszenicznych, olejek jaśminowy oraz olej kardamonowy. Zawiera takie ekstrakt roślinne jak z wąkrotki azjatyckiej, szpikanardu, indygowca i miodli indyjskiej. Regularne stosowanie olejku powstrzymuje wypadanie włosów, eliminuje łupież, stymuluje wzrost gęstych, zdrowych włosów.

Jak stosować: kilka kropel wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na kilka godzin a najlepiej na całą noc. Potem należy umyć włosy.

Cena 29 zł/105g

Do nabycia: orientana.pl oraz drogerie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.