Buty od Mansur Gavriel

Buty od Mansur Gavriel

Fot: Instagram/Mansur Gavriel

Rok temu świat mody poznał markę Mansur Gavriel za sprawą kolekcji toreb, które zachwyciły i szybko stały się ulubionymi dodatkami milionów kobiet. Korzystając z popularności, firma postanowiła jeszcze raz zaczarować swoich klientów. Tym razem butami.

Kolekcję zaprezentowano na portalu net-a-porter w minionym tygodniu i wkrótce ma trafić do sklepów. Jak powiedziała podczas premiery połowa kreatywnego teamu Floriana Gavriel, projekt butów powstawał przez ostatnie trzy sezony. – „Od zawsze mieliśmy dużo pomysłów na różne produkty. Chcemy, aby buty, tak jak wszystkie nasze produkty, były proste i idealne dla każdej kobiety”.
Tak samo jak torby, buty produkowane są w wielu ciepłych kolorach wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Każdy z nich szyty jest w małej fabryce we Włoszech, którą projektantki znalazły podczas swoich podróży. Wkrótce zobaczymy, czy buty podzielą sukces toreb. Ostatni rok był dla Mansure Gavriel pasmem sukcesów, ale też trudności. Firma oskarżona została o kopiowanie pomysłów innych projektantów.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.