4 najłatwiejsze sposoby na efektowne zapakowanie upominku

jak zapakować prezent

Poszukujesz wyjątkowego opakowania na przygotowany przez siebie prezent? Chcesz wysłać drugiej osobie sygnał, że zależy ci na niej i podchodzisz do niej poważnie? Zobacz nasze propozycje na modne i – przy okazji – proste zapakowanie upominku.

Pomysł pierwszy: szary papier typu kraft i czerwona wstążka

To bardzo prosty sposób na zapakowanie upominku o dość regularnych kształtach. Papier kraft sprawdzi się, gdy na prezent dla swojej drugiej połówki wybraliśmy książkę, płytę CD, płytę winylową, zegarek zapakowany w pudełko czy flakonik perfum w kartoniku. Każdy z tych upominków wystarczy starannie owinąć szarym papierem, zagiąć brzegi i podkleić je bezbarwną lub bardziej efektowną taśmą klejącą, dostępną w ofercie http://tasmaklejaca.pl/.

Pomysł drugi: aksamitny woreczek na drobiazgi

Chcesz podarować ukochanej romantyczny wisiorek czy biżuteryjną spinkę do włosów? A może planujesz wręczyć pluszaka i słuchawki do słuchania ulubionej muzyki? Wtedy najłatwiej wybrane upominki będzie zapakować do aksamitnego woreczka (oczywiście w kolorze miłości). Jego zaletą jest to, że można go ponownie wykorzystać – na przykład przechowywać w nim pończochy lub biżuterię.

Pomysł trzeci: bawełniana torba

Jej zaletą jest uniwersalność oraz możliwość ponownego wykorzystania przez osobę obdarowaną. Ważne jest również to, że bawełniana torba może pomieścić prezenty w rozmiarze A4 i większe kartonowe pudełka. Pozwala też na wybór motywu występującego z frontu torby i dopasowanie go do preferencji osoby obdarowanej. Może nim być na przykład klasyczne serce czy romantyczna fotografia retro.

Pomysł czwarty: kartonik opakowany w kreatywny sposób

Kreatywność jest bardzo mile widziana. Element zaskoczenia i inwencji twórczej jest niezwykle pożądany i na pewno zostanie doceniony przez drugą połówkę. Swoją fantazję możemy wykazać już na poziomie pakowania prezentu. Włóżmy upominek do kartonika, a następnie owińmy go papierem przypominającym wykreślankę. Zakreślmy na opakowaniu słowa związane z danym świętem lub okazją. W ten sposób pudełko nabierze wyjątkowego wyglądu.


fot. materiały prasowe

artykuł partnera

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.