Staniki dla kobiet po mastektomii od H&M

 

fot. ©amarosy/Bank zdjęć Photogenica

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Staniki H&M przypominają kobietom, że zwycięstwo nad rakiem to wielki sukces, nigdy utrata kobiecości.

W 2018 na raka piersi zachorowało już 2 miliony kobiet! Dla wielu z nich choroba wiąże się z częściową lub całkowitą mastektomią, czyli usunięciem piersi. Skutkiem ubocznym jest utrata poczucia własnej wartości i depresja.

„Zwycięstwo nad rakiem to wieli sukces, nigdy utrata kobiecości” – mówi w oficjalnym oświadczeniu sieć H&M, która proponuje kobietom po mastektomii specjalne staniki. Kolekcja to pomysł pracownicy H&M. Po chorobie szukała dla siebie ładnego stanika w rozsądnej cenie. Swój pomysł przedstawiła zarządowi, który chętnie podjął się wyzwania. Kolekcja „Close to my Heart” (ang: Bliskie mojemu sercu) to trzy rodzaje staników: koronkowe bez fiszbin, sportowe i usztywniane. Sprzedaż rozpoczęła się 1 października. Nie bez powodu. Październik od wielu lat nazywany jest różowym październikiem i uznawany za miesiąc walki z rakiem piersi. 100 procent zysków ze sprzedaży kolekcji, H&M przekaże na organizację American Cancer Society. Dodatkowo marka planuje przekazać 125 tys. dolarów na badania nad rakiem piersi.

Staniki dla kobiet po mastektomii od H&M

Fot: H&M                                                                                 

Staniki dla kobiet po mastektomii od H&M

Fot: H&M

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.