Linia Galénic Teint Lumière podkreśli naturalną urodę

 

galenic teint lumiere

Kolekcja Teint Lumière zaprojektowana została z myślą o kobietach pragnących ujednolicić skórę i podkreślić jej naturalną urodę.

W tym roku Galénic rozszerza swoją kolekcję pielęgnacyjnego makijażu o trzy nowe, wyjątkowe produkty – puder matujący, brązujący oraz róż do policzków.

Galénic Teint Lumière puder matujący

Puder matujący z linii Galénic Teint Lumiére to drobno zmielony produkt, który w jednej, krótkiej chwili matuje, wyrównuje koloryt i pozostawia idealne wykończenie. Dzięki połączeniu trzech odcieni beżu, doskonale dopasowuje się do karnacji, tworząc naturalny efekt. Świetnie utrwala makijaż na cały dzień.
Po aplikacji podkładu lub kremu koloryzującego, nałóż puder na całą twarz. To zniweluje błyszczenie, pozostawiając matowe wykończenie. Jeśli zależy ci na bardziej naturalnym efekcie, nałóż puder za pomocą pędzla na „strefę T”, a policzki pozostaw lekko rozświetlone.
Cena 120 zł

Galénic Teint Lumière kremowy róż do policzków

Kremowy róż, zapewniający pudrowe wykończenie, dodaje koloru i widocznie modeluje kości policzkowe. Jego lekka konsystencja sprawia, że aplikacja jest niezwykle prosta, a możliwość stopniowego krycia zapewnia naturalne wykończenie.
Aplikuj na policzki opuszkami palców lub pędzlem do różu, przed zastosowaniem pudru matującego.
Cena 110 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.