Lubisz serial „Przyjaciele”? Ta gra jest dla ciebie

Monopol przyjaciele

Fot: The Works

Pamiętasz serial „Przyjaciele”? Ross, Chandler, Joey, Rachel, Phoebe i Monica wracają, tym razem w formie gry planszowej.

Znasz piosenkę o śmierdzącym kocie Phoebe? Pół dzieciństwa marzyłaś o tym, żeby czesać się jak Rachel, czy może wolałaś styl Phoebe? Wzdychałaś do Rossa czy może bardziej podobał ci się Chandler? Chociaż od zakończenia sitcomu minęło już 14 lat, serial wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Fani jeżdżą na konwencje, jednoczą się w sieci, wspólnie oglądają powtórki, toczą walkę o kontynuację serialu. W dobie comebacków (po 20 latach męża wskrzesiła nawet Roseanne), mają coraz większe szanse. Na razie muszą się jednak zadowolić grą planszową.

Monopol w wersji „Przyjaciele” możesz kupić na stronie internetowej The Works za ok. 150 zł. Możesz wcielić się w Rachel reprezentowaną przez ekskluzywną torebkę, Rossa – dostał symbol dinozaura, Chandlera – ma symbol sweterka, czy Phoebe, która dostała symbol gitary akustycznej. Grając, będziesz przeżywać najważniejsze przygody bohaterów, zarabiając przy tym spore pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.