Ekspert C Aktywator Młodości od Eveline

eveline expert C

EXPERT C to linia kosmetyków, która nawiązuje do zabiegu anti-aging nowej generacji. Jest oparta na fuzji bioaktywnej witaminy C i silnych antyoksydantów.

Dzięki unikalnej technologii substancje aktywne wnikają w głąb naskórka, silnie nawilżają, regenerują i wzmacniają cerę, gwarantując błyskawiczny efekt rozświetlenia i odmłodzenia.

EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Nawilżający Krem – Żel Detoks + Rozświetlenie 30+ Eveline Cosmetics

Przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 30. roku życia. Formuła bogata w 3 BIOAKTYWNE ANTYOKSYDANTY: skoncentrowaną witaminę C nowej generacji, zieloną herbatę i żeń-szeń skutecznie zmniejsza oznaki zmęczenia, wyrównuje koloryt, przywraca skórze aksamitną gładkość i młodzieńczy blask. Redukuje pierwsze zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Unikalna formuła, oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chroni DNA komórek skóry, głęboko nawilża i regeneruje. Technologia hybrydowa (hybryda kosmetyczna) łączy właściwości kilku preparatów pielęgnacyjnych: kremu + korektora + serum w jednym, unikalnym produkcie. Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z naturalnymi wyciągami roślinnymi o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym i antystresowym, celem głębokiego nawilżenia 24h, natychmiastowego rozświetlenia i spektakularnego odmłodzenia skóry na poziomie komórkowym. Cena ok. 18,99 zł / 50 ml. W linii dostępne są kremy 40+ i 50+, a także krem pod oczy. Na uwagę jednak zasługuje:

EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Serum – Zastrzyk Witaminowy 12% Aktywna Witamina C Eveline Cosmetics

Przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry. Formuła bogata w 3 BIOAKTYWNE FORMY WITAMINY C w bardzo wysokim, ekstremalne skutecznym stężeniu 12%, natychmiast niweluje oznaki zmęczenia, widoczne przebarwienia i plamy pigmentacyjne oraz skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, kompleksowo zwalczając wszystkie jego objawy. Unikalna formuła, oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chroni DNA komórek skóry, głęboko nawilża i regeneruje. Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z dwoma ekstraktami roślinnymi (z dzikiej róży i cytryny) o niezwykle wysokim stężeniu biozgodnej, wysoce przyswajalnej witaminy C. Bogata, olejkowa formuła wykazuje silne działanie przeciwrodnikowe i rozświetlające, zapewnia intensywne nawilżenie 24h, spektakularne rozjaśnienie przebarwień i widoczną redukcję wszystkich objawów starzenia się skóry. WYCIĄGI Z DZIKIEJ RÓŻY I CYTRYNY, bogate w naturalne witaminy młodości i przeciwutleniacze, zwiększają biosyntezę ceramidów w naskórku, dzięki czemu staje się on aksamitnie gładki i elastyczny. Pory są mniej widoczne, a skóra jest spektakularnie rozświetlona i promienna. KWAS HIALURONOWY natychmiast wypełnia zmarszczki i linie mimiczne, nadaje skórze aksamitną miękkość i chroni przed przesuszeniem. Cena ok. 29,99 zł / 18 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.