16-17 listopada – Targi Sztuki Dostępnej

fot. mat.pras.

Wielka okazja dla fanów street artu! Na najbliższych Targach Sztuki Dostępnej 16-17 listopada ponownie pojawi się stoisko Brain Damage Gallery, a na nim – dzieła słynnych artystów, takich jak Banksy, KAWS, Blade. Wszystko w cenach do 5000 zł!

Brain Damage Gallery to czołowa w naszej części Europy galeria skupiona na szeroko rozumianymi street art i graffiti. Galeria współpracuje z najwybitniejszymi na świecie przedstawicielami tych nurtów, rozwija własną kolekcję sztuki, generuje wydarzenia w przestrzeni miejskiej, organizuje premiery filmowe i wydawnicze, prowadzi doradztwo w zakresie kolekcjonowania sztuki. W ofercie Brain Damage Gallery znajdują się prace najważniejszych polskich i światowych twórców. Galeria działa także za granicą, a wystawy i projekty przez nią organizowane odbywały się m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Budapeszcie, Pradze, Sztokholmie, Paryżu, Kijowie, Lizbonie.

Podczas pierwszych Targów Sztuki Dostępnej w marcu br. na stoisku Brain Damage Gallery można było kupić znakomite grafiki Banksy’ego w cenie 5000 zł. Nic dziwnego, że wielbiciele tego genialnego i zarazem tajemniczego artysty koczowali pod zamkniętymi drzwiami Targów już od szóstej rano, choć impreza zaczynała się o dziesiątej…

Na drugą edycję Targów Sztuki Dostępnej, która odbędzie się 16-17 listopada 2019 (Warszawa, „Babka do wynajęcia”, ul. Młocińska 5/7), Brain Damage Gallery przygotuje selekcję prac najsłynniejszych światowych artystów działających w dziedzinie urban art, graffiti i sztuki ulicznej. W cenie do 5000 zł zaoferuje prace m.in. KAWS-a, czyli nowojorskiego artysty, który w ciągu ostatnich lat osiągnął spektakularny sukces. Z uwagi na wielkie zainteresowanie pracami Banksy’ego galeria wystawi dwie z jego serigrafii, w tym m. in. poszukiwany przez kolekcjonerów Box Set.

Każdy, kto naprawdę interesuje się sztuką uliczną, wie, że wśród najważniejszych światowych twórców tego nurtu są także Polacy. W tym roku na stoisku Brain Damage Gallery dostępna będzie 16-kolorowa litografia członka słynnego Etam Cru, czyli Bezt (Bezt). Medusa to jego dawno wyprzedana, trudno dostępna na rynku praca. Będzie ją można zdobyć właśnie na listopadowych Targach Sztuki Dostępnej.

W targowej ofercie Brain Damage Gallery znajdziemy także prace Pawła Ryżko, Chazmego, Obeya, 1UP czy amerykańskiej legendy graffiti – Blade’a.

Strona internetowa Brain Damage Gallery:

http://bd.pl/

Strona Targów Sztuki Dostępnej:

http://www.targisztukidostepnej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.