11 trendów w modzie w 2018 roku

trendy

fot:©Rawpixel/Bank zdjęć Photogenica

Chociaż do końca roku zostało jeszcze sporo czasu, Pinterest już przygotował zestawienie najchętniej wyszukiwanych elementów garderoby. Zobacz, co cieszyło się największym zainteresowaniem kobiet na całym świecie.

Moda marynarska

To trend, który był szczególnie popularny w Niemczech. Według Pinterest zainteresowanie stylem wzrosło aż o 212 procent!

Sukienka kopertowa albo kombinezon

Zainteresowanie sukienką kopertową było szczególnie duże we Francji. W 2018 wzrosło o 262 procent. Sukienki kopertowe Francuzki wymieniały opcjonalnie na kombinezon. Elegancki czy casualowy, był o 58 procent częściej wyszukiwany niż w 2017 roku.

Spodnie z szeroką nogawką. Najlepiej z płaskimi sandałami.

Wygodne spodnie z szeroką nogawką najczęściej wyszukiwały panie w Japonii. Zainteresowanie wzrosło o 60 procent. Szerokie spodnie Japonki najchętniej łączyły z sandałami na płaskim obcasie. Zainteresowanie w stosunku do 2017 roku wzrosło o 645 procent!

Tenisówki

Wygodne buty sportowe były elementem codziennej stylizacji i bardzo eleganckich looków. Najczęściej nosiły je panie w Meksyku. Zainteresowanie tenisówkami wzrosło w 2018 roku o 76 procent.

Skórzane kurtki

Jesienią wyciągają je najchętniej panie w Argentynie. Zainteresowanie wzrosło o 533 procent!

Bonprix

Sztruks

Sztruksowe kamizelki, kurtki, spodnie – ten materiał jest numerem jeden w Brazylii. Zainteresowanie wzrosło o 200 procent!

Apaszki

Zakładane na szyję czy na głowę, np.: w seksownym looku pin up – apaszki dominowały w tym roku w Anglii. Wyszukiwano je aż 157 procent chętniej niż w zeszłym roku!

Białe botki

Były ulubionym obuwiem kobiet w Australii. Wyszukiwano je o 246 procent chętniej.

Berety

Z przyjemnością zakładały je na siebie kobiety w RPA. Zainteresowanie beretami wzrosło aż o 850 procent!

Zdjęcia produktowe: serwisy prasowe firm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.