Najdroższe perfumy na wiosnę

Najdroższe perfumy na wiosnę

Najdroższe perfumy na wiosnę

Coco Chanel mawiała, że perfumy powinnaś używać tam, gdzie chcesz być całowana. Znając ceny tych najdroższych, lepiej ograniczyć liczbę tych miejsc. Najdroższe perfumy na wiosnę zaprezentowali już najwięksi ze świata mody.

Alexander McQueen: McQueen – ok. 1,5 tys. zł.

To najbardziej oczekiwana premiera wiosny, która wkrótce odbędzie się w londyńskim sklepie Harrods. Alexander McQueen połączył ze sobą zapachy trzech kwiatów: jaśminu sambac, tuberozy i jagodlinu wonnego. Perfumy produkowane w czarnej, eleganckiej buteleczce z dodatkiem złota są kolejnym dowodem na wyrafinowaną elegancję, z której słynie projektant i jego najbliżsi współpracownicy

DKNY: Golden Delicious: Million Dollar – ok. 3,7 mln. zł.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, co zrobić z kilkoma milionami złotych, teraz masz na to odpowiedź. Po co podróżować po świecie? Perfumy mają sprawić, że poczujesz się wyjątkowo jak nigdy w życiu. Kompozycja jabłka, drzewa sandałowego i kilku innych tajnych składników, zamknięta została w złotej buteleczce w kształcie jajka.

Clive Christian: Imperial Majesty – ok. 800 tys. zł.

Clive Christian wprowadził swoje perfumy na rynek w 2006 roku, cena sięgała prawie 1 400 000 zł. Ich następca jest tańszy, mimo to nie przewidujemy masowej produkcji. Zapach jaśminu, cynamonu i olejku różowego może nie zachwyci wszystkich. Na pewno zrobi to jednak opakowanie, czyli kryształowa buteleczka dekorowana diamentami, pokryta 24-karatowym złotem.

Chanel: N°5 Parfum Grand Extrait – ok. 16 tys. zł.

Klasyczne perfumy Chanel N°5 są droższe niż inne, ale wciąż dostępne dla wielu kobiet. Limitowana edycja Grand Extrait jest jednak znacznie bardziej ekskluzywna. W wyższej cenie dostaniemy niepowtarzalny zapach zamknięty w kryształowej, ręcznie rzeźbionej buteleczce.

Caron: Poivre – ok. 7,6 tys. zł.

Ich twórcy obiecują, że ten ostry, lekko pieprzowy smak będziesz mogła używać razem ze swoją drugą połową.

Hermes: 24 Faubourg Extrait – ok. 5 tys. zł.

To perfumy kobiece, pełne nut pomarańczy, jaśminu, irysów i wanilii w kryształowej, eleganckiej buteleczce. Ich twórcy obiecują, że uwodzicielski zapach utrzyma się przez wiele godzin.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.